Μεγάλες καθυστερήσεις στην υλοποίηση των υποδομών σε ΝΑΥΠΛΙΟ ΕΠΙΔΑΥΡΟ ΚΑΙ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ
Στην κάμερα μιλούν οι δήμαρχοι Ερμιονίδας και Επίδαυρου για το πρόβλημα που αντιμετωπίζουν σχεδόν ολη η Πελοπόννησος και επικαλείται να βρεθεί λύση.
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/434195096_800195388106610_1387504140854140362_n.png?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/435475634_1163098431801180_4390235150288194136_n.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/435720422_442957684858949_5970583509914137206_n-1266x720.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/435726900_440869688397986_6520891614048937794_n.png?ssl=1)
![](https://i0.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/436027709_423131620443455_6244948167513278201_n-1123x720.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/436317203_1451223655495620_7689611256121852184_n.png?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/argolidapromo.gr/wp-content/uploads/2024/04/436508995_2570574466457014_6522028761281202771_n.png?ssl=1)
On this website we use first or third-party tools that store small files (<i>cookie</i>) on your device. Cookies are normally used to allow the site to run properly (<i>technical cookies</i>), to generate navigation usage reports (<i>statistics cookies</i>) and to suitable advertise our services/products (<i>profiling cookies</i>). We can directly use technical cookies, but <u>you have the right to choose whether or not to enable statistical and profiling cookies</u>. <b>Enabling these cookies, you help us to offer you a better experience</b>.